NATJEČAJ: I MI SMO TRISTA

U sklopu projekta I mi smo trista povodom obilježavanja 300. Alke Viteško alkarsko društvo Sinj raspisuje natječaj za:

1. Pojedinačni likovni uradak
  2. Grupni likovni uradak
  3. Pojedinačni literarni uradak
  4. Grupni literarni uradak
  5. Pojedinačni foto uradak
  6. Grupni foto uradak
  7. Pojedinačni glazbeni uradak
  8. Grupni glazbeni uradak

Na natječaj se mogu prijaviti djeca i mladi od 5 – 25 godina.
U prijavi navesti ime i prezime, adresu, broj godina, te vrtić, školu ili fakultet.
Najbolji radovi bit će izloženi u Alkarskim dvorima u Sinju od 15. do 22. lipnja 2015., a najbolji od izloženih radova bit će nagrađeni prigodnim darom.
Radove poslati na adresu Viteško alkarsko društvo Sinj, Šetalište Alojzija Stepinca 2, 21230 Sinj ili na e-mail alka.vad@gmail.com s naznakom „Za natječaj I mi smo trista“.

Natječaj je otvoren do 12. lipnja 2015.

VITEŠKO ALKARSKO DRUŠTVO SINJ
Šetalište Alojzija Stepinca 2