Nadoknada predavanja iz predmeta Opća Sociologija

Za studente 1. godine Preddiplomskog studija kineziologije organizirana je nadoknada predavanja i seminara iz predmeta Opća sociologija po slijedećem rasporedu:

5.6. – petak – seminari – SEM1 u 17.45h, SEM2 u 18.30h, SEM3 u 19.15h u FIZ
6.6. – subota – predavanja – 9.30h do 11.00h u AMF
12.6. – petak – seminari – SEM1 u 17.45h, SEM2 u 18.30h, SEM3 u 19.15h u FIZ
13.6. – subota – predavanja – 11.00h do 12.30h u AMF

Uz navedenu nadoknadu predmet se nastavlja normalno izvoditi i ponedjeljkom po utvrđenom rasporedu.

odekan za nastavu i studente
izv.prof.dr.sc. Jelena Paušić