Multiplier Sport Event (Youth Event)

Kineziološki fakultet Sveučilišta u Splitu i tim
Erasmus+ projekta
“Sportom protiv nasilja i isključenosti” (Sport
Against Violence and Exclusion) – SAVE

pozivaju vas na zadnji diseminacijski događaj projekta – Multiplier Sport Event (Youth Event).

Cilj ovog događaja je prezentirati konačni proizvod samog projekta, kao i podijeliti sva ostala otkrića spoznaje do kojih je projektni tim došao tijekom kompletne implementacije projekta. Svim prisutnima biti će podijeljen priručnik koji sadrži kurikulum, ali i praktične primjere do kojih se došlo prilikom pilot  istraživanja. Takav materijal za obuku svi treneri moći će koristiti za proširivanje znanja o prepoznavanju eventualnog nasilnog ponašanja ili isključenosti djece u svojim klubovima.

Osim navedenog, podijeliti će se i certifikati o završenom tečaju SAVE svim trenerima i studentima koji su u njemu sudjelovali i na čemu im se srdačno zahvaljujemo. Kako bi pokazali tko nam je u svemu ovome najvažniji, djeca u dobi 7-10 godina iz tri nogometna kluba iz Splita odigrat će turnir, nakon čega će dobiti zaslužene medalje, a oni koji se posebno istaknu u “fair-play” igri dobiti će i SAVE Fair Play pokal.

Vrijeme događanja: subota, 19. rujna, 2020. godine u 9.00 sati.

Mjesto događanja: obnovljeni Sveučilišni futsal teren u Spinutu

Radujemo se vašem dolasku i druženju!
SAVE projektni tim