“Ljubav na djelu – i ti si dio mene” kojom želi uljepšati blagdansko vrijeme onima koji nemaju i koje život nije mazio.

Sveučilište u Splitu, u suradnji s Caritasom splitsko-makarsken adbiskupije, Studentskim centrom i Studentskim zborom organizira Velikuh umanitarnu akciju unutar cijelog Sveučilišta u Splitu pod nazivom:

Ovom akcijom će se prikupljati prehrambene namirnice (nekvarljive) u zatvorenoj ambalaži (šećer, brašno, ulje, riža, tjestenina, grah, ječam, suhomesnati proizvodi, itd.) i higijenske potrepštine (deterdžent, sapun, šampon, dječje pelene, itd.) a sve kako bi barem na trenutak izmamili osmijeh na lice onima koji ga nemaju.

Akcija bi se odvijala u razdoblju od 10.12. – 17.12. Kutije za donacije će biti postavljene na ulazu u zgradu Teslina 6. Mole se svi studenti koji su u mogučnosti da doniraju onima kojima je to najpotrebnije.