IZMJENE – Jesenski 4. ispitni rok – Povjerenstva

Ispiti u jesenskom 4. ispitnom roku, pred Povjerenstvom od tri člana, izodit će se u terminu od 7/92015 do 18/9/2015 prema slijedećem rasporedu

Preddiplomski sveučilišni studij kineziologije PDF
Diplomski sveučilišni studij kineziologije PDF

Izmjene:

• Sportovi na vodi 1, datum ispita mijenja se na14.09.2015 u 10.00h
  • Plivanje 2, datum ispita mijenja se na 18.09.2015. u 10.00 h
  • Teorija i metodika olimpijskih sportova s reketom., datum ispita mijenja se na 11.09.2015 u 10.00 FIZ
  • Teorija i metodika treninga, mijenja se vrijeme održavanja ispita na 11.00 h
  • Motoričko učenje, mijenja se datum i vrijeme održavanje ispita na 18.09. u 9.00h
  • Teorija i metodika vaterpola, mijenja se datum i vrijeme održavanja ispita na 14.09. u 12.00h
  • Kineziterapija 15/09 u 13.00 pismeni, u 16.00 usmeni pred Povjerenstvom

Prodekan za nastavu i studente
izv .prof. dr. sc. Jelena Paušić