IZMJENA – Jesenski treći ispitni rok – termini ispita

Jesenski 3. ispitni rok održati će se za predmete ljetnog semestra od 24.kolovoza do 04. rujna prema slijedećem rasporedu:
Preddiplomski sveučilišni studij PDF
Diplomski sveučilišni studij jesenski diplomskiPDF

Četvrti ispitni rok pred Povjerenstvom, za sve predmete ljetnog i zimskog semestra, održati će se u terminu od 07. rujna do 25. rujna, 2015. godine. Raspored i članovi Povjerenstva biti će objavljeni najkasnije  7 dana prije ispitnog termina.

Izmjene
_____________

termin ispita Odbojka na pijesku, 4.9. u 11.00 MU

izv.prof.dr.sc. Jelena Paušić