Humanitarna akcija „DOBRO SRCE STUDENATA SPLITA“

srce_bozic_2015

Poštovani kolege i studenti

Tradicionalno se na Sveučilištu u Splitu organizira humanitarna akcija „DOBRO SRCE STUDENATA SPLITA“.
Ove godine, od 17.- 21. prosinca 2015. odlučili smo da se naš Fakultet  pridruži akciji  i prikupi pomoć koja će biti  usmjerena prema Caritasu biskupije u  Banjoj Luci, a u tome nas podržava i Caritas u Splitu.
Molimo Vas da podržite ovu akciju te Vas ovim putem pozivamo i obavještavamo da smo osigurali kutak za kutije u koje možete donirati hranu, higijenske potrebštine, odjeću, obuću kao i novčani prilog. Kutije se nalaze u Dekanatu Fakulteta te svoje donacije možete donijeti do 21. prosinca do 13:00 sati.
Unaprijed se zahvaljujemo na ovogodišnjem doprinosu.
Uprava KIFST