HKO ESF projekt – Održane sve Fokus grupe

Unutar projekta  RAZVOJ STANDARDA ZANIMANJA, STANDARDA KVALIFIKACIJA I DIPLOMSKIH STUDIJSKIH PROGRAMA U KINEZIOLOGIJI, održano je šest Fokus grupa kojima je cilj bio razraditi prijedloge standarda zanimanja u području kineziologije i sporta.

fokus grupe 21122015   baner projekt

14.12.2015 održana je Fokus grupa za standard zanimanja područja KINEZITERAPIJA

16.12.2015 održana je Fokus grupa za standard zanimanja područja KINEZIOLOŠKA EDUKACIJA

17.12.2015 držana je Fokus grupa za standard zanimanja područja KONDICIJSKI TRENING

18.12.2015 držana je Fokus grupa za standard zanimanja područja SPORTSKI TRENING

21.12.2015 držana je Fokus grupa za standard zanimanja područja REKREACIJA, FITNES I ZDRAVLJE

21.12.2015 držana je Fokus grupa za standard zanimanja područja SPORTSKI MENADŽMENT

Projektni tim zahvaljuje svima koji su prisustvovali i na taj način sudjelovali u izradi prijedloga zanimanja. Nastavlja se s izradom konačnog prijedloga zanimanja čime će i završiti 1. element projekta. Ovim putem najavljujemo Javnu prezentaciju na kojoj će biti predstavljeni izrađeni prijedlozi standarda zanimanja u području kineziologije i sporta.

voditeljica projekta:

izv.prof.dr.sc. Jelena Paušić