Europska boksačka federacija oduševljena novom Hrvatskom inicijativom

“Predsjednik Hrvatskog boksačkog saveza Bono Bošnjak, inače član Izvršnog odbora Europske boksačke federacije, odradio je zajedno sa Prof. Sašom Krstulovićem sa Kineziološkog fakulteta u Splitu, i savjetnikom Juricom Runtićem odličan posao na Sjednici IO-a EUBC-a u Azerbajđanu. Oni su predstavili novu zajedničku, edukacijsku inicijativu.”

Prenosimo potpuni člana s službene web stranice Hrvatskog boksačkog saveza s kojim je Kineziološki fakultet prije desetak dana potpisao Sporazum o suradnji.

EUBC oduševljen novom Hrvatskom inicijativom