Erasmus+ KA107 info dan za studente i osoblje

Povodom objavljenih Natječaja za mobilnost studenata i osoblja u svrhu studijskog boravka – omotnica IPA, Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organizira Erasmus+ info dan za sve studente Sveučilišta i zainteresirano osoblje.

Erasmus+ info dan će se održati u ponedjeljak, 20. veljače 2017. u 11 sati u multifunkcionalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice.

Doznajte sve o novoj mobilnosti i kako se uspješno prijaviti na Natječaj i pripremiti za mobilnost!

Poveznice na otvorene natječaje: