Edukacija za pripremu i prijavu Erasmus + projekata namijenjena studentima Sveučilišta u Splitu održat će se u utorak 20. i srijedu 21. siječnja u vremenu od 17 do 20 sati, u multimedijalnoj dvorani u Sjevernom  tornju Sveučilišne knjižnice, Ruđera Boškovića 31.

Edukaciju Organizira Sveučilište u Splitu, a provodi Info zona s ciljem da se što više studenata uključi u pripremu i prijavu projekata, naročito interdisciplinarnih stoga su dobrodošli studenti  sa svih sastavnica.
Nakon uvodne edukacije polaznici će se podijeliti u manje grupe, ovisno o iskazanom interesu.Erasmus + najveći je program Europske unije u području obrazovanja, osposobljavanja mladih te sporta. Program se odnosi na razdoblje od 2014. do 2020. godine i nudi brojne mogućnosti za učenike, mlade, osoblje, obrazovne ustanove i organizacije uključene u obrazovanje, osposobljavanje, područje mladih i sport.

Ured za odnose s javnošću
Antonija Žaja Čičak