Sveučilište u Splitu organizira niz predavanja namijenjenih studentima i profesorima, ali i zainteresiranoj javnosti koja će se održavati slijedećih mjeseci. Prvo predavanje u tom ciklusu pod naslovom “Economic Development in Asia-Pacific and Prospect of Japan-Croatia Cooperation” održat će veleposlanik Japana Nj.E. g. Keiji Ide, u četvrtak 5. ožujka 2015. godine s početkom u 13 sati u prostoru Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice 2. kat.

Zadovoljstvo nam je pozvati sve zainteresirane da prisustvuju predavanju.