Davor Dominiković na matičnom Fakultetu (KIFST)

Davor Dominiković jedan od najpoznatijih Hrvatskih rukometaša, osvajač:  zlatne medalje na svjetskom prvenstvu 2003, zlatne olimpijske medalje 2004, srebrne medalje (2005) na svjetskom  i europskom  prvenstvu (2008.),  te brojnih drugih odličja i priznanja, u pauzi između komentatorskih uloga  na  rukometnom  prvenstvu Europe koje se ove godine održava u Hrvatskoj,  17. siječnja 2018. god. posjetio je svoj matični Kineziološki fakultet u Splitu na kojem je nedavno diplomirao i stekao zvanje stručnog prvostupnika kineziologije – trenera rukometa. Davora su ugostili:  voditelj katedre rukometa prof. dr.sc. Nenad Rogulj,  prodekan za poslovanje i financije izv. prof. dr. sc.  Dražen Čular, Koordinator za rukomet na stručnom studiju doc. dr. sc. Marijana Čavala, te predsjednik studentskog zbora KIFST Renato Šunjerga.