ČESTITKA – EUROPSKO RUKOMETNO PRVENSTVO 2016.

Obzirom na fantastičan uspjeh i rezultat za povijest koji su pobjedom nad reprezentacijom Poljske ostvarili Hrvatski rukometni reprezentativci plasmanom u polufinale na Europskom rukometnom prvenstvu željeli bismo ovim putem, pored samih igrača, iskrene čestitke uputiti cijelom stručnom stožeru Hrvatske rukometne reprezentacije, a pogotovo djelatnicima, suradnicima  i studentima Kineziološkog fakulteta u Splitu kako slijedi:

1. Doc. dr. sc. Mario Tomljanović, Kondicijski trener rukometne repreznetacije, Voditelj usmjerenja kondicijske pripreme i Voditelj odsjeka za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta u Splitu;
  2. Željko Babić- glavni trener reprezentacije RH, stručni prvostupnik kineziologije – trener rukometa i student specijalističkog diplomskog studija kineziologije na KF.
  3. Ivica Maraš – Direktor reprezentacije, stručni prvostupnik kineziologije – trener rukometa, Mentor u Nastavnoj bazi Kineziološkog fakulteta u Splitu za područje rukometa
  4. Petar Metličić, pomoćni trener – student druge godine stručnog preddiplomskog studija – trener rukometa, predstavnik nastavne baze Rukometne Akademije Balić-Metličić

Čestitka (izjava) prodekana za poslovanje i financije Kineziološkog fakulteta u Splitu:

Obzirom na tešku gospodarsku situaciju u RH, a samim time i zabrinjavajuću situaciju  u sustavu hrvatskog sporta kojeg ste Vi, zajedno sa svim igračima i ostalim osobama uključenim u rad, najreprezentativniji predstavnik, čast mi  je i zadovoljstvo u ime Dekanice, Uprave, svih djelatnika, suradnika i studenata Kineziološkog fakulteta u Splitu zahvaliti Vam se što na najbolji mogući način prezentirate Hrvatsku državu, sportaše, kineziološku struku i sam Kineziološki fakultet u Splitu. Svojim radom pokazali ste da posjedujete znanje i kapacitetete da neizvodivo i nemoguće pretvorite u izvodivo i moguće.  Nadamo se da naše čestitke ne završavaju ovom porukom. Sretno u polufinalu !!!!