Besplatna trenerska edukacija Alberta Castellania u Bolu

Pozivaju se studenti Kineziološkog fakulteta na WTA Bol Open turnir:

• Subota 08.06. na edukaciju o organizaciji volontera, kadrovima i organizaciji natjecanja te o dobrobiti volontiranja.
  • Nedjelja 09.06. edukacija na temu treninga profesionalnih sportaša koju će osobno održati Alberto Castellani, predsjednik Global Professional Tennis Coach Association (GPTCA) odnosno Svjetske organizacije profesionalnih teniskih trenera.

Nakon edukacije u nedjelju ostajete na finalu WTA.

Osiguran put za oba dana trajektom do Supetra i prijevoz od Supetra do Bola.

Sve ostale informacije i prijave možete napraviti na broj 0921653136 – Dodi Malada.