Mentori magistarskih radova

Ime i prezime menotora znanstveno-nastavno zvanje / znanstveno zvanje e-mail
dr. sc. Damir Sekulić

Redoviti profesor

(trajno zvanje)

damir.sekulic-at-kifst.hr
dr. sc. Đurđica Miletić

Redoviti profesor

(trajno zvanje)

durdica.miletic-at-kifst.hr
dr. sc. Josip Babin

Redoviti profesor

(trajno zvanje)

josip.babin-at-kifst.hr
dr. sc. Ljerka Ostojić Redoviti profesor ljerka.ostojic-at-kifst.hr
dr. sc. Nenad Rogulj Redoviti profesor nenad.rogulj-at-kifst.hr
dr. sc. Zoran Grgantov Redoviti profesor zoran.grgantov-at-kifst.hr
dr. sc. Saša Krstulović Redoviti profesor sasa.krstulovic-at-kifst.hr
dr. sc. Nebojša Zagorac Redoviti profesor nebojsa.zagorac-at-kifst.hr
dr. sc. Nataša Zenić – Sekulić Redoviti profesor natasa-at-kifst.hr
dr. sc. Jelena Paušić Izvanredni profesor jelena.pausic-at-kifst.hr
dr. sc. Mario Jeličić Izvanredni profesor mario.jelicic-at-kifst.hr
dr. sc. Tonči Bavčević Izvanredni profesor tonci.bavcevic-at-kifst.hr
dr.sc. Sunčica Delaš-Kalinski Izvanredni profesor suncica.delas-at-kifst.hr
dr.sc. Frane Žuvela Izvanredni profesor frane.zuvela-at-kifst.hr
dr. sc. Marko Erceg Izvanredni profesor marko.erceg-at-kifst.hr
dr.sc. Hrvoje Karninčić Docent hrvoje.karnincic-at-kifst.hr
dr. sc. Ana Kezić Docent ana.bozanic-at-kifst.hr
dr.sc. Igor Jelaska Docent igor.jelaska-at-kifst.hr
dr. sc. Mario Tomljanović Docent mario.tomljanovic-at-kifst.hr
dr. sc. Dražen Čular Docent drazen.cular-at-kifst.hr
dr. sc. Mladen Marinović Docent mladen.marinovic-at-kifst.hr
dr.sc. Goran Gabrilo Docent goran.gabrilo-at-kifst.hr
dr.sc. Vladimir Ivančev, dr. med. Docent vladimir.ivancev-at-kifst.hr
dr.sc. Alen Miletić Docent alen.miletic-at-kifst.hr
dr.sc. Danijela Kuna Docent danijela.kuna-at-kifst.hr
dr.sc. Miodrag Spasić Docent miodrag.spasic-at-kifst.hr
dr.sc. Marijana Čavala Docent marijana.cavala-at-kifst.hr
dr.sc. Mia Perić Docent mia.peric-at-kifst.hr
dr.sc. Ognjen Uljević Docent ognjen.uljevic-at-kifst.hr
dr.sc. Boris Milavić Docent boris.milavić-at-kifst.hr
dr.sc. Mirjana Milić Docent mirjana.milic-at-kifst.hr
dr.sc. Goran Munivrana Docent goran.munivrana-at-kifst.hr

Pojedini mentor može imati ukupno 5 mentorstva u istoj akademskoj godini, odnosno 10 sumentorstva.

Pravilnik o magistarskom (diplomskom) radu i Dopuna Pravilnika o diplomskom radu

Napomena: umjesto oznake  „-at-“ koristite @