ODGAĐA SE SEMINAR “FUNKCIONALNI TRENING JAKOSTI I SNAGE 2 – BALISTIČKI I PLIOMETRIJSKI TRENING”

Seminar “FUNKCIONALNI TRENING JAKOSTI I SNAGE 2 – BALISTIČKI I PLIOMETRIJSKI TRENING”, koji je trebao biti održan 04.06.2016.-05.06.2016., odgađa se zbog neodgodivih obaveza predavača prof. Gorana Markovića.

Seminar “FUNKCIONALNI TRENING JAKOSTI I SNAGE 2 – BALISTIČKI I PLIOMETRIJSKI TRENING” održati će se 17.09.2016.-18.09.2016. u prostorijama SC Gripe, DŠR Cosmosport.

Više informacija o seminaru pratite na facebook stranici Odsjeka za cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta Split.