ODGAĐA SE RADIONICA MOTIVACIJA U SPORTU

Radionica “MOTIVACIJA U SPORTU”, koja je trebala biti održana 02.04.2016., odgađa se zbog nemogućnosti  dolaska radi neodgodivih obaveza predavača.

Radionica “MOTIVACIJA U SPORTU” održati će se 28.05.2016. u prostorijama SC Gripe, DŠR Cosmosport.

Radionica se prijavljuje prijavnicom na dnu teksta. Cijena svake radionice iznosi 1.000,00kn po polazniku. Potvrdu o uplati potrebno je skenirati i poslati na mail meri@kifst.hr  najkasnije do31. ožujka 2016. Broj mjesta je ograničen.

Uplatu treba izvršiti na račun KINEZIOLOŠKOG FAKULTETA SPLIT, Teslina 6, 21000 Split, IBAN fakulteta: HR452330003-1100399873, poziv na broj OIB polaznika.

PRIJAVA NA SEMINAR

Polaznicima koji su se prijavili, te izvršili uplatu, uplata vrijedi za odgođeni termin 28.05.2016., a ukoliko želite odustati uplatu ćemo Vam vratiti na Vaš IBAN.