NAJAVA PREDAVANJA VODEĆEG STRUČNJAKA DR.SC. NIKŠE SVILIČIĆA

Jedan od vodećih stručnjaka, dr.sc. Nikša Sviličić, na temu komunikologije održati će niz predavanja u sljedećoj godini na Odsjeku za cjeloživotno učenje. Polaznici će tijekom predavanja usvojiti širok spektar zanja iz domene uspješne komunikacije, timskog komuniciranja i strateške percepcije u komunikaciji, koja je od iznimne važnosti u uspješnom poslovanju.

Neke od tema koje će dr.sc. Nikša Sviličić izložiti su:

1.       KOMUNIKACIJSKE VJEŠTINE I PREZENTACIJSKE TEHNIKE
2.       DEFINIRANJE TIMOVA U ORGANIZACIJAMA
3.       TIMSKI RAD / VOĐENJE TIMOVA
4.       PRODAJA (PRODAJNI TRIKOVI I VJEŠTINE)
5.       PREGOVARANJE
6.       TIME MENAGMENT (UPRAVLJENJE VREMENOM)
7.       MOTIVACIJA ZAPOSLENIKA I CONFLICT MENAGMENT
8.       „SUBLIMENTARNE PORUKE“ – NAPAD BEZ UČINKOVITE OBRANE
9.       TEAMBUILDING
10.   PROCJENA I SELEKCIJA STRUČNIH KADROVA

Više informacija o predavanjima i programima, te životopis predavača možete pronaći na linku.

Za sve informacije slobodno se obratite na mail tom@kifst.hr i meri@kifst.hr , te na telefon 021 786163.