FUNKCIONALNI TRENING JAKOSTI I SNAGE 1 – TRENING S OTPOROM

Odsjek za cjeloživotno učenje organizira treći seminar prof.dr.sc. Gorana Markovića na temu „Funkcionalni trening jakosti i snage 1 – trening s otporom“. Održati će se 12.03.-13.03.2016. od 09:00 do 17:00 u prostorijama SC Gripe, DŠR Cosmosport.

Seminar se prijavljuje prijavnicom na dnu teksta. Cijena svakog seminara iznosi 2.000,00kn po polazniku. Potvrdu o uplati potrebno je skenirati i poslati na mail meri@kifst.hr  najkasnije do 10. ožujka 2016. Broj mjesta je ograničen.

Uplatu treba izvršiti na račun KINEZIOLOŠKOG FAKULTETA SPLIT, Teslina 6, 21000 Split, IBAN fakulteta: HR452330003-1100399873, poziv na broj OIB polaznika.

PRIJAVA ZA SEMINAR

KRATAK VIDEO S PROŠLOG SEMINARA: