DODATNA KINEZIOLOŠKA USMJERENJA – KONDICIJSKA PRIPREMA SPORTAŠA I OSOBNI TRENER

Odsjek za Cjeloživotno učenje Kineziološkog fakulteta u Splitu pokreće programe dodatnih kinezioloških usmjerenja:

Kondicijska priprema sportaša i Osobni trener

Navedeni programi oblik su stručnog usavršavanja za kineziologe koji imaju završenu 6. i/ili 7. razinu studija prema Hrvatskom kvalifikacijskom okviru (HKO) kineziološkog ili srodnog smjera i to:

• preddiplomski sveučilišni studij (180 ECTS)
  • stručni preddiplomski studij (180 ECTS),
  • diplomski sveučilišni studij (120ECTS)
  • diplomski specijalistički studij (120/60 ECTS),
  • četverogodišnji sveučilišni dodiplomski studij,
  • integrirani preddiplomski i diplomski studij (300 ECTS).

Dakle, programi Kondicijska priprema sportaša i Osobni trener namijenjeni su kineziolozima koji nemaju kompetencije iz navedenih područja a žele ih steći.