Nastava iz kolegija Olimpijski sportovi sa reketom i Marketing u sportu i

Obavijest studentima prve godine diplomskog studija:

Zbog bolovanja predmetnog nastavnika nadoknadu nastave na kolegiju „Olimpijski sportovi sa reketom“ održati će prof. dr. sc. Miran Kondrić iz Slovenije. Nastava će se održati periodu od 15 do 18 svibnja 2019. Predavanja će se održati prema sljedećem rasporedu:

• 05. srijeda, od 08:00 (5 sati predavanja sa pauzama) učionica 8
  • 05. četvrtak, od 10:00 (5 sati predavanja sa pauzama) učionica 8
  • 05. petak, od 08:00 (5 sati predavanja sa pauzama) učionica 6

Na izbornom predmetu Marketing u sportu predavanja prof. dr. sc. Eli Marušić će se održavati četvrtkom u učionici broj 5 u 10:00 sati (izuzev četvrtka 16. 05. kad gostuje profesor iz Slovenije).

Prodekan za nastavu i studente,

Izv. prof. dr. sc. Hrvoje Karninčić