N A T J E Č A J za stručnog suradnika za poslove javne nabave za 30% radnog odnosa

Uvjeti:

• VSS diplomirani ekonomist/ mag. ekonomske struke
  • 2 godine radnog iskustva na poslovima javne nabave u javnim službama
  • posjedovanje certifikata o završenom specijalističkom programu izobrazbe u području javne nabave
  • odlično poznavanje alata MS Office ( Word, Excel, Power Point)
  • poznavanje rada na računalu
  • znanje engleskog i francuskog jezika

Provjera znanja provest će se testiranjem.

Pristupnici uz prijavu prilažu: životopis, preslik odgovarajuće diplome, preslik domovnice, potvrdu o radnom iskustvu na poslovima javne nabave u javnim službama i certifikat o završenom specijalističkom programu izobrazbe u području javne nabave.

Prijave se dostavljaju u roku 8  dana od objave Natječaja u Narodnim Novinama  na adresu: Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet, Teslina 6. 21 000 Split.

O rezultatu Natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.