N A T J E Č A J za izbor nastavnika (M/Ž) u naslovno zvanje

SPLIT

TESLINA 6.

Raspisuje

za izbor nastavnika (M/Ž)

– u suradničko zvanje asistenta – NASLOVNO ZVANJE za interdisciplinarno područje znanosti, izborna polja 3.01. temeljne medicinske znanosti i 5.10. kineziologija (1 izvršitelj)

– u suradničko zvanje asistenta – NASLOVNO ZVANJE za interdisciplinarno područje znanosti, izborna polja 3.02. kliničke medicinske znanosti i 5.10. kineziologija (2 izvršitelja)

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 46/07, 45/09, 63/11, 94/13, 139/13).

Pristupnici uz prijavu prilažu: životopis,  preslik odgovarajuće diplome, preslik domovnice, popis znanstvenih i stručnih radova i radove ako ih imaju. Pristupnici trebaju svu natječajnu dokumentaciju dostaviti i u digitalnom obliku.

Nepotpune prijave i prijave pristigle nakon isteka roka neće se razmatrati.

Prijave se dostavljaju u roku od 30 dana od objave Natječaja u Narodnim Novinama na adresu: Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet, Teslina 6. 21 000 Split.