N A T J E Č A J za izbor nastavnika (M/Ž)

SVEUČILIŠTE U SPLITU

KINEZIOLOŠKI FAKULTET

SPLIT

TESLINA 6.

Raspisuje

za izbor nastavnika (M/Ž)

• u znanstveno – nastavno zvanje i na radno mjesto docenta za znanstveno područje društvene znanosti, polje kineziologija, grana kineziologija sporta i grana sistematska kineziologija ( 1 izvršitelj)

Uvjeti:

visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 02/07, 46/07, 45/09,63/11, 94/13, 139/13, 137/17).

Pristupnici uz prijavu prilažu:  životopis s osvrtom na Uvjete Rektorskog zbora (NN 106/06, odnosno NN 122/17)  i dodatne uvjete Kineziološkog fakulteta u Splitu, preslik

odgovarajuće diplome, preslik domovnice, popis znanstvenih i stručnih radova i radove, dokaz o državljanstvu.

Nepotpune prijave i prijave pristigle nakon isteka roka neće se razmatrati.

Prijave se dostavljaju u roku od 30  dana od objave Natječaja u Narodnim Novinama na adresu: Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet, Teslina 6. 21 000 Split.

• u suradničko zvanje asistenta – NASLOVNO ZVANJE za znanstveno područje društvene znanosti, polje kineziologija, grana kineziologija sporta za predmete ritmička gimnastika

Uvjeti:

Pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (NN 123/03, 198/03, 105/04, 174/04, 02/07, 46/07, 45/09,63/11, 94/13, 139/13, 137/17)

Pristupnici uz prijavu prilažu:  preslik odgovarajuće diplome, preslik domovnice,  dokaz o državljanstvu, Pristupnici strani državljani trebaju priložiti potvrdu o poznavanju hrvatskog jezika. Pristupnici trebaju svu natječajnu dokumentaciju dostaviti i u digitalnom obliku.

Nepotpune prijave i prijave pristigle nakon isteka roka neće se razmatrati.

Prijave se dostavljaju u roku od 8 dana od objave Natječaja u Narodnim Novinama na adresu: Sveučilište u Splitu, Kineziološki fakultet, Teslina 6. 21 000 Split.

O rezultatu Natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku.