Cijena programa “Instruktor/ica fitnesa u teretani”

Cijena programa  “Instruktor/ica fitnesa u teretani” iznosi : 8.000,00 kn a obuhvaća nastavu, konzultacije, ispite  i izdavanje Uvjerenja o osposobljenosti za instruktora/ice fitnesa u teretani

Program se može platiti:

1. jednokratno ili

2. u 3  obroka uz dostavljanje bjanko zadužnice ovjerene kod javnog bilježnika i to prva rata u iznosu 1/2 cijene prilikom upisa (4 000 kn) + 2 rate u iznosu 1/4 cijene (2 000 kn) do kraja izvođenja programa